У делегації з Конгресу США запланована зустріч із Зеленським та Коболєвим

Делегація конгресменів США в рамках європейського туру в найближчі дні зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським та главою НАК Нафтогаз України Андрієм Коболєвим. Про це повідомляється на сайті лідера демократичної більшості в Палаті представників США Стені Хойера.

«…делегація відправиться до Києва (Україна), де зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським. Делегація зустрінеться з антикорупційними активістами та представниками неурядових організацій, щоб обговорити їх роботу зі зміцнення демократії в Україні. Делегація також обговорить найважливіші питання енергетичної безпеки з керівником НАК Нафтогаз Андрієм Коболєвим», — сказано в повідомленні.

Крім того, конгресмени відвідають Бабин Яр і Майдан Незалежності.

Хойер в своєму Твіттері написав: «Я з нетерпінням чекаю візиту делегації Конгресу в Данію, Україну, Угорщину та Люксембург в найближчі дні, щоб підтвердити важливість альянсу НАТО і рішучу підтримку США демократії в Європі».

Спочатку делегація відвідає Данію, потім Україну, потім Угорщину і Люксембург. Нагадуємо, Рада ЄС оголосила у четвер про продовження до 31 січня 2020 року секторальних, економічних санкцій проти Росії.

«21 червня 2019 року Рада продовжила до 31 січня 2020 року економічні санкції, спрямовані проти специфічних секторів російської економіки», — йдеться в комюніке Ради ЄС.

Це рішення ухвалено на основі інформації, яку канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон представили Європейській Раді 20-21 червня 2019 року про стан реалізації Мінських угод, з якими ЄС пов’язує збереження санкцій.

Leave a Comment

Your email address will not be published.