У Києві пікетують посольства країн Європи через рішення стосовно Росії

Близько півсотні активістів пройшлись з пікетом до посольств дев’яти країн, які голосували за повернення РФ до складу Парламентської асамблеї Ради Європи 24 червня. Про це повідомляє журналіст СNN.UA з місця події.

Акція протесту розпочалась біля посольства Австрії з лозунгів «Ні Росії у ПАРЄ», «Європа — капітулює, Україна — воює», «Європейські цінності продаються».

Активісти пояснюють свою позицію тим, що неприпустиму повертати Росії членство в Раді Європи, коли ця країна все ще не повернула окупований Крим та продовжує вбивати наших солдат на Сході України. Вони вважають, що європейських парламентарів просто купили і вони забули, що таке справжні цінності.

Під посольством Австрії сталася перша сутичка: один з активістів кинув пачку імпровізованих грошей на територію посольства, через це його спробував затримати нацгвардієць, але присутні словесно «відбили» свого колегу.

Наступним пунктом пікету біло посольство Німеччині, де той самий активіст вже був більш чемний та вкинув «гроші» до скриньки для листів.  Біля цього посольства активісти вирішили нагадати Німеччині її ж історію до подій Другої світової війни, коли вони була «Росією сьогодні» та закликали не піддаватися на маніпуляції країни-агресора.

Під наступним посольством — Вірменії — ситуація була аналогічна: «Ні Росії у ПАРЄ», фальшиві гроші, як символ продажності Ради Європи, на землі та перехід до Посольства Норвегії

Республіка Польща не підтримала Росію, бо на власному досвіді знає цю країну, тому активісти під її посольством зупинились, щоб поопладувати та прокричати «дякую».

Після посольства Норвегії пікет рушив до представництва Італії, а кінцевий пункт призначення — Офіс Ради Європи. Жоден представник названих вище країн до активістів не вийшов.

Leave a Comment

Your email address will not be published.