У Кремлі визначились як будувати напрямки роботи по Україні

Після призначення  Кремлю Михайла Бабича заступником міністра економічного розвитку РФ,  «Опозиційна Платформа за Життя», котра асоціюється з кумом Володимира Путіна — Віктором Медведчуком, збирається вибудовувати свою роботу саме через Михайла Бабича, вже готуються різні економічні моделі «примусу» України до переговорів.

Медведчук дав вказівки опрацювати різні схеми блокування основних потоків української продукції в Росію. Головне завдання створити напругу всередині України, особливо перед збором врожаю або опалювальним сезоном, коли люди почнуть самі вимагати переговорів. Таки чином Медведчук хоче залишитися в грі. Також в «медіа середовищі», всіляко продовжуватимуть просувати тему «відновлення торгових відносин між РФ  та Україною».

Група олігарха Рината Ахметова і Ігоря Коломойського на даний час будує політичну співпрацю через радника Президента РФ Владислава Суркова, але за 5 років «спілкування» накопичився багаж взаємних претензій і робота будувється за принципом —  якщо нам підходить ми готові. В першу чергу зараз працюють по пітанням обміну полоненими і реанімування Мінського процесу.

Жорсткі проросійські теми (федералізації або автономізація) не реалізуються і блокуються керівництвом партії. За останні 2 роки не один раз надходили прохання з боку АП Кремля висвітити ці напрямки, але для Ахметова це було не цікаво. Інша справа, що всередині партії всі втомилися від такої гри не розуміючи як працювати з виборцем. Всі чекають від призначення Михайла Бабича нового підходу в роботі, що дасть підстави переключитися з безрезультативної стратегії Суркова.

Як відомо,  у Суркова справи йдуть так добре, що Пєсков зайвий раз повинен підтверджувати його статус помічника Президента Путіна. З огляду на те, що на зустрічі помічників лідерів нормандської четвірки Росію представить Юрій Ушаков. А Суркова може і включать до складу делегації, але це не точно.

Leave a Comment

Your email address will not be published.