«У нас війна — почекає шаурма». Під Адміністрацією проходить мітинг проти ініціатив Зеленського

У понеділок, 10 червня, під будівлею Адміністрації президента у Києві зібрались декілька сотень активістів через заяви представників Володимира Зеленського щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Як повідомили організатори акції протесту Ні капітуляції!, активісти вимагають припинити «капітулянтські заяви з боку Зекоманди й відправити у відставку керівника АП Андрія Богдана та прес-секретаря президента Юлію Мендель, яка озвучує проросійські меседжі».

Протестувальники наголошують, що заяви про зняття економічної блокади з Донбасу, заборону стріляти у відповідь та звинувачення українських військових в обстрілі шкіл, лікарень і дитячих садків — це «плани Зеленського щодо здачі України».

Під час акції мітингувальники заспівали Гімн України.

Під центральним входом до АП сталася штовханина. Учасники акції хотіли повісили табличку Адміністрація губернатора Малоросії, однак поліція її вирвала і порвала. Після цього протестувальники накинулися на поліцейського.

Нагадаємо, 5 червня представники ТКГ на переговорах в Мінську домовилися щодо підготовки нової угоди про припинення вогню на Донбасі. Представник України в ТКГ Донбасом екс-президент Леонід Кучма заявив про необхідність прописати в нових домовленостях щодо білоруського режиму тиші на Донбасі норму «не стріляти в відповідь».

Також Кучма виступив з ініціативою про зняття економічної блокади з тимчасово окупованих районів Донбасу. Заяви Кучми викликали різку критику з боку українського політикуму.

Leave a Comment

Your email address will not be published.