У партії Порошенка «Європейська солідарність» побоюються обшуків в офісі

Політична партія «Європейська солідарність» заявляє про заплановані в офісі партії обшуки. Про це йдеться в повідомленні прес-служби політсили.

«З різних і достовірних джерел нам стало відомо про обшуки, які плануються в офісі ЄС. Це прозорий офіс, тут легко, очевидно, проводити обшуки. Але ключове запитання, яке у нас виникає — які підстави і причини? Ми бачимо в цьому суто політичні мотиви — як спробу паралізувати роботу офісу і штабу «Європейської солідарності». Але ми не дозволимо цього зробити», — сказала депутат Верховної Ради від фракції «Народний фронт», член команди «Європейської солідарності» Вікторія Сюмар.

З її слів, обшуки будуть проводити заради шоу, яке має на меті прикрити нездатність виконати обіцянки, дані під час президентських виборів.

Вона зазначила, що ці дії не мають нічого спільного з правом та є примітивними способами політичного залякування, які дивним чином об’єднали колишнього першого заступника голови Адміністрації Президента Віктора Януковича Андрія Портнова і Державне бюро розслідувань.

«Ми б хотіли зрозуміти, яка роль Портнова в чорному штабі проти партії ЄС. А особливе запитання — яким чином і на підставі чого він отримує дані від Державного бюро розслідувань. Як на мене, прямий злив через Трубу інформації Портнову — це злив інформації Росії, який явно послаблює українську армію», — вказала Сюмар.

Як повідомлялося, Державне бюро розслідувань відкрило 8 кримінальних проваджень проти Порошенка.

Leave a Comment

Your email address will not be published.