У президента вимагають введення моніторингової місії в Криму

Представники кримськотатарського народу вимагають у Зеленського введення моніторингової місії в Криму. Повідомляє пресслужба президента України.

Повідомляється, що президент України зустрічався з представниками кримськотатарського народу де обговорювалась нинішня ситуація в окупованому Криму.

На зустрічі були присутні: представник президента в АР Крим Антон Кориневич, член Меджлісу Рустем Умеров, голова Меджилісу кримськотатрського народу Рефат Чубаров, лідер націоналістичного руху кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

«Наша зустріч планувалася, щоб ближче познайомитися, пройтися по всім принциповим питаннямь щодо Криму, захисту кримських татар. Які кроки ми маємо разом робити, що вже здійснюється з вашого боку», — сказав президент.

Мустафа Джемілєв підняв питання необхідності створення на міжнародній арені постійної моніторингової місії на півострові.

«Вона має мандат по всій Україні, але її не допускають до Криму. Нам треба наполягати всюди, на всіх майданчиках, де ми можемо, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ має право в’їжджати до Криму», — сказав представник кримськотатарського народу.

Leave a Comment

Your email address will not be published.