У Владислава Суркова не той масштаб, щоб прискорювати або гальмувати питання будівництва моста в станиці Луганській

Міст у Станиці Луганській узгоджений на міжнародному рівні, у Владислава Суркова не той масштаб, щоб прискорювати або гальмувати такі питання. Над проблемою моста почали працювати тоді, коли Володимир Зеленський ще ухилявся від питання чи буде він висуватися кандидатом в президенти України.

Крім того, міст в Станиці Луганській не вирішує ніяких стратегічних питань: не стосується визнання сторін в переговорах або військового балансу в регіоні. Ремонт моста став можливий після розведення кінських сил, яке давно узгоджувалося, але не проводилося, щоб зберігати напругу і мобілізацію напередодні президентських виборів в Україні. Фінансування будівництва моста буде йти за рахунок Червоного хреста.

З таким же успіхом можна говорити, що вночі Владислав Сурков вирішить питання сходу сонця. А потім прискорить його візит — через природне скорочення тривалості дня після літнього сонцестояння.

Саботувати процеси в певних межах Сурков може: потрібно говорити про його зв’язки з Михайлом Фрідманом і його грі з партією Вакарчука Голос на противагу Слугзі народу Зеленського — Коломойського і Опозиційній платформі За життя Медведчука — Фірташа. Тих, хто реально стоїть за процесами — приховують за спиною Суркова, з третьорядної персони роблячи глобального гравця, що визначає дії Луганська.

У Кремлі це розуміють, м’яко відсуваючи Суркова від функцій в Луганську і Донецьку. І робиться це плавно.

Leave a Comment

Your email address will not be published.