У Зеленського пропонують РФ одночасно звільнити Вишинського і Сенцова

У четвер, 18 липня, прессекретарка президента України Володимира Зеленського запропонувала російській стороні провести одночасне звільнення Кирила Вишинського з боку України й Олега Сенцова з боку Росії.

Про одночасне звільнення йдеться на сторінці прессекретарки президента України Юлії Мендель на Facebook.

«В Офісі президента з великою зацікавленістю дізналися про пропозицію Російської Федерації щодо звільнення Кирила Вишинського як перший крок доброї волі з боку України.

Цілком підтримуємо політику кроків доброї волі і пропонуємо Росії зробити і свій крок назустріч — звільнивши Олега Сенцова.  І для взаємної переконаності у спільній добрій волі ми пропонуємо зробити це одночасно», написала Юлія Мендель.

 

Нагадаємо, раніше в адміністрації президента РФ вважають, що першим кроком для відновлення діалогу між Києвом та Москвою може стати звільнення головреда «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, а не звільнення українських полонених моряків, як заявив президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомив прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков, передають росЗМІ.

«Звичайно ж, повернення Вишинського могло б бути прекрасним першим кроком. В цілому, будь-які кроки зі звільненню людей будуть тільки вітатися», — сказав він.

Таким чином Пєсков прокоментував заяву Зеленського, який сказав, що звільнення українських моряків було б першим кроком для відновлення діалогу між Києвом та Москвою.

Leave a Comment

Your email address will not be published.