Україна готує обмін полоненими з ЛДНР

Україна відпустила арештантів у справі «2. травня», ми відразу повідомили, що це початок перемовного процесу. Україна повинна відпустити буде журналіста Кирила Вишинського. Засідання суду буде 16 вересня. Ми вже давали розкладку по Вишинському ще в липні.

За це може отримати вже Балуха, Гриба, Карпюка, Клиха і Кольченко. Про це інсайдить Інтерфакс посилаючись на свої джерела. Також варто зауважити, що Олексій Чеснаков вже сам опублікував інсайд повідомивши, що в найближчі тижні може відбутися обмін утримуваних осіб, і моряків теж.

Наші джерела повідомляють, що моряків відпустять якусь частину — це не стосується «сбушників» і розвідників. Їх будуть тримати до моменту голосування по «мінським угодами», зараз йде «торг» по кількісті.

Також Україна зробить обмін з ЛДНР. Всі ці кроки спрямовані на створення сприятливого фону навколо українсько-російських відносин. Щоб по можливості на підставі цього організувати Нормандські зустрічі на вищому рівні, а після провести голосування в Раді по «Автономії Донбасу», яке на даний момент стоїть на паузі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.