Україна і США провели переговори стосовно російської агресії

Українська делагація провела зустріч із заступником помічника міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Лорою Купер

Україну представляли посол України в США Валерій Чалий, делегація комітету із закордонних справ Верховної Ради України у складі голови комітету Ганни Гопко, її заступників Бориса Тарасюка та Віктора Вовка, а також голова підкомітету з питань міжпарламентських зав’язків, двосторонніх та багатосторонніх відносин Володимир Ар’єв.

Обговорено питання поточного стану та подальшого розвитку перспектив безпекового співробітництва між Україною та США, з взаємодії задля забезпечення енергетичної безпеки, а також ситуацію в районі Азовського і Чорного морів. Наголошено на важливості посилення тиску на Росію з метою якнайскорішого звільнення українських моряків, захоплених в районі Керченської протоки 25 листопада 2019 року.

Наголошено на важливості посилення безпекової підтримки України з боку США та необхідності направлення помітних політичних сигналів, які б свідчили про те, що Вашингтон залишається поруч з Києвом на фоні триваючої російської агресії.

Американська сторона запевнила у тому, що надаватиме необхідну підтримку для того, щоб Україна мала можливість захистити себе від зовнішньої загрози і на суходолі,  і на морі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.