Україна майбутнього: Новий гімн, прапор, герб та долар в побуті

Україна майбутнього: Новий гімн, прапор, герб та долар в побуті.

Поки увага всієї країни прикута до слідчих дій щодо колишнього президента України Петра Порошенка (сьогодні екс-главу держави викликали на допит в ГБР), окремі громадські діячі міркують, якою має бути країна в майбутньому. Зокрема мислитель і філософ Олексій Арестович заявив, що Україну необхідно перейменувати Русь-Україну.

«Є думка зробити перший в світі прапор, який змінює колір за рахунок сучасних засобів. Наприклад, синьо-жовтий, який перефарбовується в червоно-чорний. І вершиною всього цього повинна стати золота корона, на якій написано «Русь-Україна», яка стає проектом політичного націоналізму, політичної нації.

Процес, який включає в себе все, заявляє права спадщини на Київську Русь, і піднімається Київ як нова регіональна сила », — сказав просвітитель.

У той же час на сайті Володимира Зеленського зареєстрували петицію з проханням провести в країні грошову реформу і зробити долар національною валютою. Автори звернення запропонували перерахувати у валюті ціни, тарифи, заробітні плати і пенсії. Безумовно, ситуація в Україні вимагає нестандартних рішень, але може так статися, що в один день ми прокинемося в країні, де перемогла антиутопія, і тоді всім точно буде не до сміху.

Leave a Comment

Your email address will not be published.