Україна пам’ятає про свої «Паризькі домовленості»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Наші джерела повідомляють цікаву річ про нашого омбудсмена, яка вирішила хайпонути і вилила інсайдерську інфу про обмін.

Вона в курсі, що обмін скоро буде, що все до цього йде. Домовленості підійшли до фінішу, і вона вирішила швидше за всіх зловити хайп, виливши, цей інсайд. Звичайно, вона розуміє, що такими заявами вона лише заважає самого процесу, який повинен проходити в тиші, а про нього повинні дізнатися тільки день в день. Зараз сам обмін полоненими вже не потребує розголосу, адже Зеленський вже переміг.

З нашої української сторони — це, швидше за все сигнал Кремлю, що Україна пам’ятає про свої «Паризькі домовленості».

До речі наші джерела також повідомляють, що саме «наш омбудсмен» злила Порошенко інфу про підготовлюваний обмін перед виборами. Після цього Петро Олексійович почав усюди про це говорити. Це було зроблено спеціально в той момент, щоб підігріти інтерес і додати «приватно» Зеленському політичні бали. Кажуть Петра Олексійовича в той момент, просто використовували.

Виходячи з усього цього російський омбудсмен, звичайно, зробила спростування, але спростування то «м’яке». «З нашого боку, наскільки нам відомо, слідчі органи ніяких рішень не приймали, поки, принаймні» — заявила Тетяна Москалькова.

Джерела Inside повідомляють, що обмін буде, не поспішайте. Перш ніж випустять українських моряків (частина) повинні вирішити питання з Кирилом Вишинським, після повинен відбутися міні-обмін 5 на 5 або 10 на 10. Міні-обмін повинен носити чисто формальний інформаційний характер і сприяти потеплінню відносин, перед тим як у Верховній Раді почнуть розглядати «Автономію Донбасу та амністію».

Обміну всіх на всіх не буде, поки не буде закону про амністію. Саме за таким планом зараз працює Кремль і таку дорожню карту затвердили в Парижі з безліччю деталей, про які, на жаль, нам поки невідомо.

Чекаємо вирішення питання по Кирилу Вишинському. Якщо його випускають хоча б для початку під домашній арешт, значить, справа зрушила з місця, а якщо ні, значить ще йдуть торги.

Leave a Comment

Your email address will not be published.