Україна визнає «Мінськ» і готова його виконувати до зустрічі Президентів у «Нормандському Форматі»

Придворний політолог Владислава Суркова, Олексій Чеснаков підтвердив всі тези відносно Нормандського Формату, котрі ми повідомляли напередодні зустрічі в Парижі та за підсумками даного формату.

Так, Чеснаков написав: У Парижі пройшла дискусія про можливість зустрічі лідерів країн «Нормандське четвірки». До цього питання вирішено повернутися пізніше. Визнано, що можливому наступному саміту повинна передувати активізація роботи по виконанню рішень берлінської зустрічі лідерів, що відбулася в 2016 році — заявив Чеснаков.

Наше джерело вирішило відкрити головні «приховані» меседжі всієї цієї зустрічі і галасу навколо неї.

1. Найголовніше, що Сурков залишається головним комунікатором з Президентом Росії, посередницькі функції Медведчука це піар «Опозиційної платформи За Життя» і не більше.

2. Українська сторона визнає «Мінськ» і найголовніше готова його виконувати до зустрічі Президентів у «нормандському форматі». Це головний успіх зустрічі, що українська сторона погодилася з таким підходом і будь-яке затягування процесу тепер провина тільки України.

Саме останній меседж був отриманий в Парижі. Тепер у Росії є «прихований» козир в подальшій боротьбі за зняття санкції, а у Європи причина зняття частково цих санкцій, якщо Україна знову затягне з виконанням своєї частини «мінських угод».

Leave a Comment

Your email address will not be published.