Ukraine Today — робоча назва каналу, який буде боротися за уми українців на Донбасі і в Криму

В офісі президента заявили, що збираються запустити телеканал, який буде вестися повністю російською мовою.

Зроблено це для того, щоб достукатися до розуму людей, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. На 100 відсотків безглузда ідея. У мене пару питань до людей, які придумали це. Ви дійсно думаєте, що хтось не розуміє українську мову? Ви дійсно думаєте, що на тих територіях дозволять трансляцію вашого каналу? Ви дійсно думаєте, що головна проблема в мові, а не в змісті?

Людина дивиться ті канали, від яких хоче почути бажане. Ми програли інформаційну війну і створення одного російськомовного каналу не виправить ситуацію. Одними словами про те, як добре в Україні людей і територія не повернеш. Прорекламували б краще свій Квартал ТВ, посміялися б всі разом від душі.

Ukraine Today — робоча назва каналу, який буде боротися за уми українців на Донбасі і в Криму.

Заступник глави Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив про те, що команда президента Володимира Зеленського планує створити в Україні державний російськомовний телеканал, який вестиме мовлення на весь світ.

Ідея створення каналу належить олігарху Ігорю Коломойському, реалізацією цього проекту займеться менеджмент каналу 1 + 1.

Leave a Comment

Your email address will not be published.