Україну між собою поділили три олігарха Коломойський, Пінчук і Ахметов

Суд зняв арешт з більш ніж 400 об’єктів нерухомості опального олігарха Ігоря Коломойського. Ігор Валерійович повертається у велику гру і повертає всі свої капітали. Так Коломойський продовжує втілювати свою ідею, стати «сірим кардиналом української політики».

Екс-президенту Петру Порошенко варто приготуватися. Ми раніше інсайдили інформацію, що саме Коломойський забере під себе весь бізнес Петра Олексійовича.

До зустрічі між Коломойським та Ахметовим, Ігор Валерійович передав Ринату Леонідовичу, що він залишиться жебраком і всі активиу нього відберуть. Ахметов хотів виставити всі активи свої на продаж, але потім сталася зустріч в Києві.

Після якої було вирішено об’єднати партію міст і Оппозиційний блок, на ній Ахметов погодився злити повністю Порошенко та надати своїх суддів Конституційного Суду. Плюс погодився ліквідувати Роттердам + і купити на чесному аукціоні обленерго. Україну між собою поділили три олігарха Коломойський, Пінчук і Ахметов, з гри було вирішено виключити Фірташа, Порошенко, Медведчука, Бойко. Всі активи Порошенко після виборів в ВР відійдуть до Коломойського і його оточенню.

Також ми ще 20 червня, за 5 днів до суду в Австрії над Дмитром Фірташем вказували, що на зустрічі Ахметова-Пінчука-Коломойського було вирішено прибрати з великої гри Фірташа-Бойко-Медведчука.

Після рішення суду над Фірташем у Відні, 25 червня ми перші хто вказав, що найбільшим вигодонабувачем від екстрадиції Фірташа буде Коломойський.

Leave a Comment

Your email address will not be published.