В Алчевську люди шикуються у черги за «паспортами ЛНР», щоб отримати паспорт РФ

В окупованому Алчевську люди стояли у черзі за «паспортами ЛНР», аби надалі отримати російські паспорти за спрощеною процедурою.

Про це йдеться у звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

«У населеному пункті Алчевськ (непідконтрольний урядові, 40 км на захід від Луганська) спостерігачі бачили близько 30 осіб (різного віку і статі), які стояли в черзі перед будівлею. Жінка (35 років) з черги розповіла, що чекає вже годину і що офіс приймає лише по 4–5 заяв на день. Чоловік (25 років) сказав, що подає документи для отримання «паспорта», що видається збройними формуваннями, для подальшого отримання паспорта громадянина Російської Федерації, де він живе і працює з 2014 року», — йдеться у звіті.

Також спостерігачі ОБСЄ бачили жінку (55 років), хлопчика (14 років) і трьох чоловіків (25–35 років), які виходили з зазначеної будівлі з «паспортами ЛНР» у руках.

Нагадаємо, на Донбасі протягом минулої доби, 10 серпня, внаслідок обстрілів з боку бойовиків загинув один боєць Національної гвардії та отримав поранення ще один військовий зі складу операції Об’єднаних сил, передає штаб ООС.

Leave a Comment

Your email address will not be published.