В черговий раз США не можуть відмовитися від Украіїни

У США триває боротьба за використання українського кейса у своїй виборчій гонці, як головного козиря.

Чергова спроба зібрати інформацію на певних осіб, які прямо або побічно мають відношення до Джо Байдена і є фальсифікаторами справ його сім’ї на Україні не увінчалася успіхом.

В даному випадку, CITIZENS UNITED (NGO) під виглядом громадської організації, яка позиціонує себе з просувавання високої моралі та духовних цінностей запросила у Держдепу (Department of State) в рамках FOIA (Freedom Of Information Act) Request всі мейли і листування колишніх співробітників Держдепу.

Зокрема всім відомої пані Victoria Nuland та інших осіб (див. Текст документа), ключовими словами в яких є високостатусні особи США, такі як Hunter Biden, Devon Archer, Christopher Heinz, David Leiter і пов’язані з ними структур — Burisma, Rosemont Seneca, Rosemont Capital (H. Biden), а також високоставлені посадовці України, як Віктор Шокін, Микола Злочевський (Brochiti Investments) і навіть всіма шанований Ігор Валерійович Коломойський з Privatbank + Privat Group (не зрозуміло, правда, яким боком ІВК опинився в цій групі «мовчазних товаришів»).

Залишається тільки здогадуватися кому може бути цікавий такий супер — запит. У підсумку — в наданні інформації для публічних цілей вищезгаданої ngo було відмовлено. Підготовлено позов і вже переданий у виробництво, але про це в наступному матеріалі. Як бачите, в черговий раз без України американці не можуть!

Leave a Comment

Your email address will not be published.