В КСУ внесено подання «Про неконституційність особливиго статусу деяких районів Донбасу»

До Конституційного Суду України було внесено подання 53 депутатів Верховної Ради про визнання неконституційними законів про особливий статус, амністії і особливому порядку місцевого самоврядування деяких районів Донбасу.

Депутати просять Конституційний Суд визнати неконституційними таких законів України:

1. Закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Луганської та Донецької областей від 16.09.2014 року.

2. Закон про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Луганської та Донецької областей від 6.10. 2017 року. 3. Закон про неприпустимість переслідування і покарання учасників подій на території Донецької та Луганської областей від 16.09.2014 року — Зкон про амністію.

Серед авторів звернення в Конституційний суд відомі депутати: Семен Семенченко, Оксана Сироід, Олег Ляшко, Андрій Білецький, Мустафа Найєм, Володимир Парасюк, Ігор Мірошниченко, Сергій Лещенко, Юлія Тимошенко, Борислав Береза, Андрій Іллєнко …

Дане звернення, за умови того, що Конституційний Суд України ухвалить його до розгляду і задовольнить матиме наступні наслідки: закони будуть визнані неконституційними, що ставить під загрозу мінський процес, і робить Мінські угоди нездійсненними з боку України на законодавчому рівні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.