В об’єднанні опозиційних сил Медведчука та Ахметова назріває черговий скандал

Серед учасників об’єдання в опозіційному таборі групи Рината Ахметова та Віктора Медведчука досі так і не прийшли до спільного знаменника, тривають торги. За нашою інформацією вся справа в тому, що Медведчук уперся і зажадав собі 30% пакету акцій на формування списку політичної сили.

Як пояснює наше джерело: Кремль поставив Медведчуку та Ахметову завдання об’єднатися, — тоді буде інформаційна та фінансова підтримка цих партій.

Також джерело повідомляє, що злиття відбувається дуже важко і зараз воно взагалі під величезним питанням. Злиття може бути не повноцінним, а тільки частковим, частина політиків групи Ахметова може покинути Опозіційний блок та перейти до групи Віктора Медведчука в партію «За Життя». 

За нашими даними група Вадима Новінського готова приєднуватися та йти єдиною командою, однак суперечки йдуть між співголовою опозицийного об’єдання Борисом Колесніковим та Віктором Медведчуком, котрий взагалі не хоче бачити та розглядати кандидатуру Євгена Мураєва в цьому процесі.

Незабаром в медіа просторі можливо з’явиться величезний скандал з організацією з’їзду, котрий готують не по протоколу, а по ситуації. Адже точної дати з’їзду ще немає, тому що на даний час не існує ніяких домовленостей. Якщо домовляться, з’їзд проведуть протягом 2-3х днів, ось і звозитимуть «актив» який завгодно — це звичайна практика всіх партій в Україні, але в Опоблоці зараз дуже багато протиріч, котрі можуть виллітіся в черговий грандіозний скандал і це можуть піднести, як порушення протоколів. В результаті чого оппозиційні сили взагалі втратять можливість приймати участь у дострокових парламентських виборах на Україні.

По нашим останнім данним з’їзд опозиційних сил таки відбудеться завтра, 6 червня на території бази Футбольного Клубу Динамо Київ у Конча-Заспі. Поговорюють, що на з’їзді планують висувати «своїх» нардепів. Ось так столичне керівництво Опоблоку кинуло всі свої регіони і свій актив. На цю мить вже відомо, що сандал почався в південних регіонах країни (Одеса, Миколаїв, Херсон). 

Наші журналісти уважно спостерігають за цим процесом  та будуть Вас інформувати про подальший розвиток подій.

Leave a Comment

Your email address will not be published.