В партії «Слуга народу» підтвердили недоторканність закону про мову, але заявили про створення російськомовного телеканалу

Активісти з ініціативи «Про мову» прийшли до офісу партії «Слуга народу» з вимогою пояснити позицію політсили щодо мовного закону. 

Говорити з ініціативною групою вийшов Микита Потураєв (кандидат політичних наук, один з політтехнологів, який супроводжував кандидата в президенти Володимира Зеленського), але очікування присутніх не виправдалися — пан Микита дуже професійно змінював предмет розмови уникаючи прямих відповідей.

А запитання йому ставили щодо позиції глави партії Кирила Разумкова щодо мови та чому він принципово говорить російською. Такі ж питання стосувались й президента Володимира Зеленського. Почуті відповіді активістів не задовольняли.

Чітку відповідь вдалося почути тільки після запитання журналіста Inside: «Ви (партія «Слуга народу», — ред.) будете змінювати закон про мову?» На що була надана відповідь: «Ні, наразі я не бачу на це підстав».

Пізніше пан Потураєв в коментарі активістові чітко зазначив, що він буде підтримувати створення суто російськомовного телеканалу, який буде віщати на Донбасі, що суперечить мовному закону.

Повну дискусію дивіться в прямому ефірі Insidе

Leave a Comment

Your email address will not be published.