В РНБО дійшли згоди щодо проведення аудиту в «Укроборонпромі»

В Раді національної безпеки та оборони України дійшли згоди щодо того, яким чином у подальшому функціонуватиме Державний концерн «Укроборонпром».

Про це передає офіційний сайт РНБО.

Для вирішення цього питання голова РНБО Олександр Данилюк провів координаційну нараду з питань реформування військово-промислового комплексу України.

На нараді були представники Уряду Сполучених Штатів Америки, зокрема старший радник США з питань військово-промислового комплексу України Дональд Вінтер, а також Тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор.

Крім них, на нараді були присутні представники американського посольства та оборонних відомств. Так, за результатами наради учасники дійшли згоди щодо аудиту «Укроборонпрому». Крім цього, було призначено державний орган, який має виконувати функцію акціонера ДК «Укроборонпром».

«За підсумками наради було ухвалено рішення щодо державного органу, який має виконувати функцію акціонера ДК «Укроборонпром», структури та принципів формування й роботи наглядової ради, побудови маркетингової стратегії та системи продаж у ДК «Укроборонпром», — вказується в повідомленні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.