В штабі «Европейської Солідарності» зрозуміли, що їх головний ворог — Вакарчук

В штабі Європейської Солідарності продовження маразму, що бере коріння ще з президентської кампанії (люди працюють ті ж). Минулого тижня прийшло усвідомлення, що головний ворог — «Голос», тому що він переманює виборців «солідарності», всі брудні технології і зусилля кинули проти Вакарчука.

Але, з огляду на примітивність мислення команди, нічого не придумали краще, ніж взяти методички проти Зеленського, часів президентської кампанії. Роздали ті ж тези і вказівки, замінивши «Зеленського» на «Вакарчука».

Головна мета: показати максимальну некомпетентність, нерозумного, обмеженість і т.д. (При цьому зазначено: на противагу заводити епохального і досвідченість фігури Порошенко).

Драйву піддав львівський Адамик, який в спарці з Львівським СБУ організував напад їх агентури на штаб Вакарчука. В результаті було шоковане не тільки американське посольство, котре заступилося за співака, але і сам центральний штаб Солідарності — перегнувши линії на місцях.

Взагалі, в штабі обстановка знервована, великі фігури пішли повністю в роботу і скупку на своїх округах, при цьому в багатомандатному окрузі майже все забронювали «кити». Ризик прольоту в Раду обговорюють і в самому штабі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.