В Україні вирішується перемога Нетаньяху на виборах в Ізраїлі

В Україні вирішується перемога Нетаньяху на виборах в Ізраїлі.

Сьогодні прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху прибув до Києва, де в понеділок, 19 серпня, у нього відбудеться ряд заходів за участю Президента України Володимира Зеленського.

Нетаньяху вже неодноразово допомагав Коломойському, в питанні отримання позитивного рішення Лондонського Королівського суду по Приватбанку, технологи Лікуд консультували штаб Зеленського, а ізраїльський фахівець з чорних політичних технологій Моше Клюгхафт з’явився в штабі Порошенка далеко не просто так. Нетаньяху переслідує кілька цілей, одна з яких — виборчий процес:

1. 7 серпня Зеленський підписав закон про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем.

2. 19 серпня Нетаньяху разом з Президентом України Зеленським візьме участь у заходах з вшанування пам’яті жертв трагедії в Бабиному Яру.

3. 7 вересня Президент Росії Володимир Путін прилетить до Ізраїлю для участі у відкритті меморіалу пам’яті блокади Ленінграда.

4. 17 вересня призначено дострокові вибори в Кнесет.

Коломойський за допомогою Нетаньяху хоче запустити переговорний процес по реалізації Мінських угод між Києвом і Кремлем в обхід Медведчука, одночасно з цим збудувавши пряму комунікацію між Зеленським і Трампом, для того, щоб зменшити вплив Сороса на процеси в Україні. Перемога Нетаньяху на дострокових виборах в Ізраїлі головним чином залежить від формули взаємин між Вашингтоном, Москвою і Києвом.

Про другу мету можна буде судити по тому, де буде Ігор Коломойський в понеділок о 15:20 під час заходів в Києві в Бабиному Яру. Для розуміння…

Leave a Comment

Your email address will not be published.