В українській політиці формуються дві основні групи між якими буде вестися протистояння

В українській політиці формуються дві основні групи між якими буде вестися протистояння, а «політичне болото» буде плавно перетікати то в одну, то в іншу групу.

Перша група впливу зосередитися навколо Президента і його офісу, в тіні цю групу буде «консультувати» Ігор Коломойський.

Друга група сформується навколо Віктора Медведчука — Петра Порошенка, з основним завданням критикувати і розгойдувати владу при першій-ліпшій можливості, в неї увійдуть всі «скривджені» політики.

Між двома групами з’явитися великий прошарок  політиків і державних діячів, котрі не визначились, основне завдання яких отримати політичні та економічні преференції. Головними по болоту буде Ахметов — Пінчук з їх фінансовими і медійними можливостями.

Перша сутичка очікується вже восени за зняття мораторію на продаж землі. Поки ведуться переговори з аграріями як політично оформити цю боротьбу. Земельний майдан може стати основним трендом осені і головним випробуванням для Президента Зеленського. Все це усвідомлює Коломойський і поспішати не буде, поки не зачистить всю вертикаль влади і силовиків від людей Порошенко.

Leave a Comment

Your email address will not be published.