В Україну прилітають конгресмени США

З 30 червня по 1 липня Україну відвідає двопартійна делегація Конгресу США на чолі з лідером демократів в Палаті представників Стенлі Хойер.

У складі делегації будуть представники Республіканської і Демократичної партії, вони зустрінуться не лише з президентом України, але і з представниками законодавчої та виконавчої влади країни. Конгресмени проведуть переговори з керівництвом НАК «Нафтогазу» Андрієм Коболєвим, для того, щоб обговорити енергетичну безпеку України та Президентом Володимиром Зеленським.

У заяві Конгресу США наголошується: Візит американських законодавців є черговим свідченням збереження високого рівня уваги до України на Капітолійському пагорбі і важливим проявом підтримки українського народу в боротьбі проти російської агресії.

Ми володіємо інформацією про те, що в НАК «Нафтогазі», на стадії підписання, знаходиться договір на поставку зрідженого природного газу з США в Україну в обсягах, порівнянних з третиною від загальних потреб України. При таких обставинах сценарій з відмовою України від поставок російського газу здається не таким вже й фантастичним — американська сторона створює умови для поставок свого СПГ в Україну і країни Європейського Союзу.

Leave a Comment

Your email address will not be published.