Вакарчук запропонував садити у в’язницю за «сепаратні переговори» з Росією

Партія Голос, яку очолює музикант Святослав Вакарчук, виступила з ініціативою ввести кримінальну відповідальність за сепаратні переговори з представниками РФ. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Ініціатива з’явилася після переговорів лідера партії Опозиційна платформа — За життя Юрія Бойка з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим про постачання газу.

«Ми ініціюємо проект про криміналізацію сепаратних переговорів з представниками держави-агресора…Ми вважаємо, що проведення таких переговорів особами, не уповноваженими органами державної влади, має бути кримінальним злочином», — сказав Вакарчук, додавши, що «сепаратні переговори потрібно прирівняти до державної зради».

За його словами, законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони сепаратних переговорів з представниками держави-агресора передбачає внесення змін до ст. 111 Кримінального кодексу (державна зрада).

В Голосі пропонують ввести покарання за такі переговори у вигляді позбавлення волі на термін 13-15 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років. Вакарчук підкреслив, що запобігання та протидія сепаратних переговорів буде входити в обов’язки СБУ.

Крім того, за його словами, в ініціативі містяться зміни до законодавства, які уповноважать Національну рада з питань телерадіомовлення анулювати ліцензії телерадіоорганізацій за поширення інформації, яка посягає на територіальну цілісність та суверенітет України або виправдовує агресію проти України або окупацію її території.

Лідер Голосу нагадав, що на минулому тижні з’явилася інформація про переговори Юрія Бойка і голови політради партії Опозиційна платформа — За життя Віктора Медведчука з прем’єром РФ Дмитром Медведєвим.

«Питання: хто їх уповноважив це робити?» — обурився Вакарчук.

При цьому він зазначив, що ці переговори є передвиборчою технологією, мета якої — отримати якомога більше голосів на парламентських виборах за рахунок національної безпеки України.

Нагадаємо, що у середу, 10 липня лідер партії Опозиційна платформа — За життя Віктор Медведчук і нардеп Юрій Бойко прибули до Росії для нових «переговорів » з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим.

Leave a Comment

Your email address will not be published.