«Вбивство хлопчика працівниками Національної Поліції, — крах системи» — Вадим Бартенєв

Те, що сталося в Національній поліції, мені — колишньому співробітнику силових відомств, не вкладається в уяві. Мені неодноразово доводилося бути учасником і свідком затримань, в яких згідно із законом ми мали право застосовувати зброю, але сотню раз подумаєш про оточуючих, а потім дієш. Тут же тупий маразм просто на обличчя. П’яне, реформоване бичаче серед білого дня, в місті дістає зброю і заради забави стріляє. Жах !!!

В черговий раз хочу зробити аналіз того, що відбулося. Користуючись джерелами з інтернету, мені здається, що все закономірно. Реформи проводили не професіонали, фахівців з органів звільнили, звідси і результат — зростання злочинності, розкриття падає.

Заяви про розслідування честі — пустий дзвін. Подія в Переяслав-Хмельницькому відбулася вдень 31 травня. Затримано горе поліцейські тільки 1 червня.

Чому такий тривалий час після злочину вони не були затримані? Складається враження, що підлеглі знаходяться безконтрольно з боку керівників, тим більше зі зброєю. Чому не було реакції чергової зміни, що видавала зброю?

Зброя у них знаходилося на постійному носінні? Хоча дивне запитання, так як один з них патрульний поліцейський а другий з водної поліції. Вони не оперативники, значить зброю носити постійно заборонено. На службі вони були чи ні?

Якщо на службі і п’яні, то це повний аут. Якщо після служби, то чому не здано зброю? Питання черговій зміні. Десь вони жерли горілку і мені так здається в своєму відділенні. Чому не було реакції товаришів по службі?

Мене тут можуть дорікнути, що мовляв у вас теж пили. Так пили, але в неробочий час і якщо хтось був зі стовбуром до столу не допускався.

Мене сильно здивували лікарі Переяслав-Хмельницького. Як можна визначити вогнестріл від травми. Це просто маячня. Напевно місцеве поліцейське керівництво включилося і мутили як вийти з цієї ситуації. Тільки так я можу пояснити таку поведінку.

Далі дивує прокуратура. До початку було пред’явлено звинувачення щодо умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, а потім пом’якшили і пред’явили по необережному тяжкому тілесному ушкодженню, скоєного групою осіб. Перше передбачає позбавлення волі на 8 років, а друге на два роки або навіть без відбування терміну.

Все це наводить на думки — дитини позбавили життя, а ці «суки» начудили і ще дупами крутять, займаються рішаловом.

Моя думка така. Все, що відбувається в системі внутрішніх справ виникло через відсутність спадкоємності поколінь, аматорського підходу до реформування. Результат огульного люстрування. Система повністю вихолощена. Звідси і плоди Переяслав-Хмельницького, Княжичів та інших …

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.