Венедиктов в черговий раз сказав дуже правильну річ з обміну полоненими між Україною і РФ

Венедиктов в черговий раз сказав дуже правильну річ з обміну полоненими між Україною і РФ.

Так він заявив, що всі отримали стусанів і стусанів з двох сторін. Проте цьому процесу заважають сили всередині країн, опозиційні їх президентам.

«Тому що у Зеленського всередині країни існує дуже потужна опозиція, скажімо, на видачу, або обмін, або випуск деяких російських громадян. І ця опозиція є і політичною, і силовою. І тут у нас теж, щоб ви розуміли.

Незважаючи на те, що здається, що Путін клацне пальцями і всіх посадять на літак чийсь і вивезуть, Макрона, скажімо, ні, це не так, тому що тут приходять силовики і кажуть: ну як же, ось вони терористи.

Умовно я говорю, і треба розуміти, що, може бути, Путіну важливіше мати відносини зі своїми силовиками, ніж з чужими президентами «, — сказав Венедиктов.

Хочемо додати, що таким меседжем Венедиктов міг поки «прикрити» декого, хто реально в великих кабінетах обіцяв швидку розкладку, але в реальності все виходить не так швидко. Навіть Вишинського поки не змогли вмовити погодиться на обмін, що вже говорити про інших.

Доречі Венедиктов у своєму телеграм каналі вказує, що зустріч лідерів «Нормандське четвірки» можлива у вересні.

Наші джерела з Кремля повідомляють, що зустріч могла б відбутися хоч на цьому тижні, в організації такої зустрічі проблем немає. Проблема полягає у виконанні ряду дій з боку України.

Як тільки Україна виконає ряд своїх зобов’язань, які вона обіцяла Німеччини і Франції в Парижі 12 липня, так відразу буде ця зустріч. Звичайно, перед цією зустріччю ще повинен зустрітися Волкер — Сурков, після Сурков повинен зустрітися з помічниками лідерів «Нормандське четвірки», після зустрінуться Глави МЗС «Нормандське четвірки», а вже після тільки буде сама зустріч глав держав.

За прийнятою в Парижі «дорожньою картою» все буде йти по черзі і звичайно все залежить від виконання дій, які поетапно там розписані. Як пояснюють наші джерела на папері все гладко і навіть дуже просто, але в реальності ніхто навіть не може припустити тимчасові рамки цих етапів. Занадто багато нюансів. Торги не зупиняються на жодну хвилину.

Leave a Comment

Your email address will not be published.