Верховний суд України створив прецендент для повернення біглих регіоналів

Так наш джерело з «навколокремлівській» тусовки повідомляє, що у випадку повернення Донбасу (ЛДНР) в Україні в якості автономії вже опрацьований план, як всі політичні емігранти можуть легко балотуватися на наступних парламентських виборах. За фактом треба жити в Україні останні 5 років, щоб брати участь у виборах, так багато з них заявлять, що всі ці роки жили в ЛДНР (де-юре це територія всі ці роки є Україна), отже всі вони зможуть брати участь в будь-яких виборах в Україна.

Так ось перший дзвіночок і підтвердження нашого інсайда. Клюєв подає в суд на ЦВК, який відмовив йому в реєстрації про це пише телеграм канал Klymenko Time. Слідкуйте за руками яку технологію він застосовує? Так-так його адвокати будуть вказувати, що він жив в Донецьку (а це де-юре Україна). До речі наш джерело повідомляє, що легко можна вказувати проживання в Криму. Адже Україна вважає Крим теж українською. Так що нардеп Олег Царьов при бажанні і при можливість теж зможе відразу повернуться в українську політику, як і багато інших.

Наш український суд зробив прецедент, коли дозволив Андрію Клюєву (екс-секретарю РНБО і екс-главі Адміністрації президента Януковича) зараз балотуватися до Верховної Ради. Наше джерело повідомляє, що наприклад навіть якщо Ви виїхали з України і в’їхали в ЛДНР або Крим, то де-юре через суд можете довести, що ви були в Україні. Аргументом найпростішим є такий факт: вашому житті загрожувала небезпека на території України при «тій» влади. Так за цією схемою можуть повернуться: Янукович, Азаров, Царьов, Марков, харківські й одеські політичні емігранти, які легко зможуть брати участь в будь-яких виборах.

Leave a Comment

Your email address will not be published.