Верховний суд ухвалив рішення щодо реєстрації Бойка кандидатом у народні депутати

Скарга Вікторії Слободенюк в ЦВК про скасування реєстрації співголови партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрія Бойка кандидатом у народні депутати була скасована суддівською колегією на засіданні Верховного суду України.

Про це повідомив представник Бойка в суді Олександр Пузанов в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Жодного документа, який би підтверджував, що при реєстрації Юрія Бойка кандидатом у народні депутати були певні порушення, позивач так і не надав. Весь час мова йшла про якісь припущення, що здалося, що в протоколі невірно викладена інформація, що з реєстром були якісь вчинені дії… Все це були лише припущення та бажання наших опонентів знайти хоч якісь підстави для того, щоб створити проблеми для Бойка і його команди», – сказав він.

Пузанов зазначив, що засідання ВСУ пройшло, як і було заплановано.

«Засідання пройшло так, як ми й припускали: жодних нових доказів і аргументів сторона позивача не надала суду… Ми надали докази, що Бойко є законним главою «Опозиційної платформи — За життя» і був зареєстрований способом і в порядку з наданням усіх документів, передбачених законодавством України. Суд погодився, відхилив всі доводи й припущення позивача і виніс абсолютно законне та обґрунтоване рішення, яке поставило крапку в цій брудній кампанії ряду позовів, які були подані, і навіть кримінальні справи намагалися порушити проти Бойка і його команди. Я думаю, сьогодні ми закінчили етап цієї судової війни, ми цю війну виграли, і зараз дорога до перемоги на виборах відкрита», – констатував Пузанов.

Leave a Comment

Your email address will not be published.