Відразу після підозри Лукаш Рябошапка наїхав на Єфремова

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка направив до суду обвинувальний акт проти екс-регіонала Олександра Єфремова у «справі про диктаторські законах 16 січня 2014 року». Про це повідомив юрист Андрій Портнов на своєму каналі в Telegram.

«Прокурор прямо вказав в обвинувальному акті декриміналізувати, тобто неіснуючу статтю Кримінального кодексу», — прокоментував справу Портнов.

22 липня Київський апеляційний суд звільнив з-під варти пана Єфремова і відправив його під домашній арешт за умови постійного перебування з електронним браслетом. 16 січня 2017 року Старобельський районний суд Луганської області почав розглядати справу проти Єфремова, за звинуваченням у сепаратизмі, державній зраді, організації захоплення Луганської обласної державної адміністрації, сприянні захопленню управління Служби безпеки України і створення самопроголошеної «Луганської народної республіки».  Він був затриманий в Києві, в аеропорту 30 липня 2016 року, під час спроби поїхати за межі України.

Нагадаємо: 16 січня 2014 року депутати підняттям рук, без використання системи «Рада» проголосували за пакет законів, яким було надано органам державної влади велику свободу дій в сфері покарання учасників акцій протесту. Заборонялося, наприклад, рух в колоні більше 5 автомобілів, передбачалося покарання за роботу ЗМІ, які не мають державної реєстрації. За організацію будь-яких зборів або мітингу передбачався штраф і арешт до 10 діб.

Leave a Comment

Your email address will not be published.