Виключенням з ТКГ Романа Безсмертного команда Зе поставила чергову крапку в самій ідеї ділитися владою з будь-ким

Джерела Inside дають розгорнуте пояснення, чому Володимир Зеленський не хоче «ділити» владу і допускати інші партії до управління. Президент і Офіс Президента вчорашнім виключенням з «ТКГ Романа Безсмертного поставили чергову крапку в самій» ідеї «ділитися своєю владою з будь-ким.

Так, Зеленський не хоче давати нікому ніякі важливі комітети, а тим більше місця в уряді, тому що він не довіряє нікому. Вважає, що віддаючи хоч частково владу, він пускає «щура» на свій корабель, якій буде робити все, щоб нашкодити Зе. Так було і з Романом Безсмертним, який спочатку «зливав» просто інфу з мінського переговорного процесу, а після почав грати публічно проти стратегії Зеленського і «Володимира Путіна», продовжуючи стратегію Петра Олексійовича.

До речі Безсмертному усно було озвучено не давати коментарі на критичні теми і «не розпалювати», але він зробив все по-іншому. Перевіряв Зеленського на «слабо», при цьому, знаючи, що за це його «виключать».

Висновок: Зеленському необхідна контрольована команда, яка буде як годинник виконувати свої обов’язки без «зайвих ініціатив».

Leave a Comment

Your email address will not be published.