Віктор Медведчук почав «мочити» Суркова на українському ТБ і робити з нього «жахливого перемовника» для України

Віктор Медведчук почав по трохи «мочити» радника Путіна Владислава Суркова на українському ТБ і робити з нього «жахливого парламентера» для України.

Меседж, який відправляють українському користувачеві саме через проукраїнські ЗМІ виглядає десь так: Сурков творець проекту «Новоросія» — отже людина, котра хотіла розвалу України. Наступний меседж буде трохи трансформований в те, що Сурков ніколи від цієї ідеї не відступить і т.д.

Чекаємо коли «патріоти» почнуть розганяти даний меседж і вимагати не вести переговори з Сурковим, як ворогом цілісності України. Наші джерела з «команди ОПЗЖ» пояснюють, що завдання Медведчука зробити з Суркова настільки «жахливу» фігуру для «українських патріотів» і української громадськості в цілому, щоб пробудити громадський резонанс серед українців.

Це в підсумку повинно змусити Зеленського виступити проти «фігури Суркова». До речі Зеленського теж почнуть побічно звинувачувати в тому, що він веде переговори з тим, хто хотів розвалу України. Для цього будуть задіяні всі політтехнологічні інструменти. На цій грі Медведчук хоче зробити фігуру Суркова гіршою, ніж свою для українських «патріотів» і громадськості в цілому.

Кінцева ідея Медведчука полягає в тому, що на зустрічі в Кремлі він запропонує свою фігуру замість Суркова, Путін повинен буде погодитися, так як різниці великої немає для нього, а «українські націоналісти» повинні будуть погодитися. (Можливо, переговорний процес очолить Козак або Бабич).

Можна зробити висновок, що Медведчук почав заходити одразу з кількох флангів.

1 — це «приватизація» проросійського вектора в Україні під себе. (Команда Суркова поки не діє).

2 — створення альтернативної дорожньої карти, замість «Мінських угод». Це презентований «план-концепція».

3 — це знищення самого іміджу Суркова не в самій Росії (там у нього поки стабільні позиції), а саме в Україні. Зробивши з Суркова «токсичну» фігуру для української громадськості, отже, змусивши Кремль поміняти перемовника.

4 — таємні переговори з Коломойським і західним лобі (для цього не просто так на заході вийшло багато матеріалу, який позиціонує Медведчука хорошим дієвим перемовником).

Leave a Comment

Your email address will not be published.