Віктор Медведчук придбав телеканал «Інтер» у Дмитра Фірташа

З’явилася інформація, що кум Путіна Віктор Медведчук розширює свій вплив в медійному просторі України. Сьогодні стало відомо, що до трьох підконтрольним йому каналам «112 Україна», «NewsOne» і «ZiK» додався четвертий канал.

Журналіст Володимир Силяков на своїй сторінці в Facebook повідомив, що Медведчук викупив у олігарха Дмитра Фірташа його частку в активах телеканалу «Інтер» «Одна людина в керівництві Інтер медіа груп ще в п’ятницю говорила мені, що телеканал Інтер, точніше частку Фірташа, викупив Медведчук», — пише журналіст

Сьогодні цю інформацію журналісту підтвердив ще один чоловік, з оточення самого Медведчука. Таким чином виходить, що лідер партії «Опозиційна платформа — За життя» напередодні виборів до Верховної Рада України завершив оформлення власної медіа імперії включає телеканали, газети та інтернет-видання.

«Тепер у кума Путіна, виходить, ціла медіа імперія. З десяток газет на Західній Україні. 5 сайтів там же. Всеукраїнські телеканали 112, NewsOne, ZIK. А тепер ось і Інтер, виходить. Операцію, кажуть, оформлять нема на Козака, останній — занадто замазаний. А на кого-то, якось пов’язаний зі Сварогом », — підкреслює Силяков.

З цієї інформації Володимир Силяков робить висновок, що вимальовується «цікава картина майбутніх парламентських виборів», де політсила Медведчука тепер має безпрецедентну підтримку в медійному просторі України.

«Круто, цікава парламентська намічається. Живіть тепер з цим », — пише журналіст в ув’язненні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.