Віктор Медведчук разом із дружиною перебуває в Канах на презентації фільму

Віктор Медведчук разом із дружиною Оксаною Марченко перебувають в Канах на презентації фільму Олівера Стоуна «Revealing Ukraine» в котрому він є головним персонажем. Презентація відбудеться 4 липня в італійському місті Таорміна

Revealing Ukraine — документальний фільм, в якому висвітлюються події на Майдані, конфлікт на Донбасі і зв’язок зі втручанням Росії у американські вибори. Стоун також з’явиться у фільмі у ролі інтерв’юера — він бере інтерв’ю у політика і кума президента РФ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко.

У 2017 році Олівер Стоун продюсував міні-серіал про президента Росії Володимира Путіна, а також був виконавчим продюсером фільму Україна в огні і проводив інтерв’ю з екс-президентом України Віктором Януковичем. Обидві роботи були більш ніж прихильними по відношенню до головних героїв

Кум президента РФ Віктор Медведчук і його дружина, телеведуча Оксана Марченко відвідали спеціальну закриту вечірку актриси Ніколь Кідман в рамках 65-го кінофестивалю в Таорміні (Сицилія).

Кілька днів тому Марченко розповіла, що прилетіла на Сицилію. «Тут сьогодні ввечері відкривається 65-й Міжнародний кінофестиваль Taormina Film Fest — найстаріший кінофестиваль Італії, де 4 липня відбудеться спеціальний показ фільму оскароносного американського режисера Олівера Стоуна про Україну Revealing Ukraine», — зазначила дружина Медведчука.

Leave a Comment

Your email address will not be published.