Віктор Пінчук дійсно приїздив до Адміністрації Президента Зеленського, але в цьому не треба шукати підтекстів

Віктор Пінчук 31 травня приїжджав до Адміністрації президента із екс-президентом України Леонідом Кучмою для консультацій щодо повернення останнього до мінського процесу – так у Володимира Зеленського пояснили непублічний візит, про який розповіли напередодні журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший»).

«Власне, він (Пінчук – ред.) справді приїжджав до Адміністрації президента 31 травня. І приїжджав він з другим президентом України Леонідом Кучмою, який зустрічався з Володимиром Зеленським для того, щоб обговорити посаду, яка сьогодні була йому запропонована – очолити Тристоронню контактну групу та представляти Україну», – заявила прес-секретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель під час брифінгу.

Сам же Віктор Михайлович не бачить у цьому візиті нічого над секретного, оскільки він дійсно приїздив до адміністрації Зеленського для консультацій, котрі проводилися з Леонідом Даниловичем, якому новообраний президент України запропонував зайняти посаду керівника Тристоронньої контактної групи на перемовинах у Мінську.

«І не треба шукати якийся підтекст в цій зустрічі та робити з цього приводу чергове шоу» — зазначив Віктор Пінчук виданню СNN.UA

Новообраний Президент Володимир Зеленський обговорив з бізнесменом Віктором Пінчуком відповідальність бізнесу перед країною і рівність усіх перед законом, після того, як Єврокомісар Хан озвучив вимоги до Зеленського.

«Обговворювали прозорість правил, відповідальність бізнесу перед країною, рівність усіх перед законом» — зазначив Віктор Пінчук

Leave a Comment

Your email address will not be published.