Віктора Медведчука викликають на килим до Москви

Джерела Inside інформують, що Віктора Медведчука викликають під крики радості і оплески Владислава Суркова — на килим до Москви, на дуже неприємну і важку розмову в стилі Висоцького: «Де гроші, Зін?».

Також очікуються питання з приводу подальших планів, адже у Кремлі виникли великі сумніви, що при поточній політичній конфігурації колишній глава АП Кучми, він же Медведчук може хоч на щось впливати в країні. Послуги в корупційних угодах з вугіллям і нафтою, а також з Липецької фабрикою новій владі навряд-чи знадобляться …

Такого успіху від партії Зеленського не очікували, оскільки Медведчук затверджував Кремль, що все під контролем, а поразка «За-Життя» (слабка спроба видати успіх друге місце, з різницею від першого в 30%) і повний провал по мажоритарних округах, хоча для кожного з них було виділено бюджет по 2 мільйони доларів на округ.

Окремою родзинкою є поразка брата Віктора Медведчука, який не зміг набрати 17% на окрузі, де його партія отримала 46%. Все це готується до звіту для президента Росії, а в четвер Владислав Юрійович збирає широку нараду, для обговорення планів. Відмова від співробітництва з Медведчуком дає можливості Суркову перехопити ініціативу на українському напрямку.

Leave a Comment

Your email address will not be published.