Віталій Кличко готується до дострокових виборів мера Києва

Згідно закону про столицю Віталій Кличко обіймає дві посади: виборну — мер міста Києва та адміністративну — керівника Київської міської державної адміністрації, виконавчий комітет Київської міської ради, весь бюджет і ключові повноваження тут. Бюджет Києва $ 2 млрд на рік.

Після обрання нового складу Кабінету міністрів України Віталій Кличко буде звільнений з посади голови КМДА. Для того, щоб паралізувати роботу майбутнього глави, який буде призначений Прем’єр-міністром, був здійснений наступний маневр: адреса реєстрації Київської міської державної адміністрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб з вулиці Хрещатик, 36 (центр Києва) змінений на вулицю Дегтярівську, 31, корпус 2 в Шевченківському районі Києва. Це зроблено для того, щоб паралізувати роботу нового глави КМДА і його апарату.

З високою часткою ймовірності восени будуть призначені дострокові вибори мера Києва і Київської міської ради — це компетенція Верховної Ради України. Основними кандидатами від Слуги народу будуть людина Ігора Коломойського — Олександр Ткаченко (екс-генпродюсер 1 + 1) або людина Зеленського — Євген Кошовий (актор студії Квартал 95), від Оппоплатформи — Олександр Попов (екс-градоначальник Києва).

Кличко також готується до виборів в союзі з Порошенком, активно працює зі ЗМІ (5й канал і прямий канал), і над своєю виборчою програмою, ключовим пунктом в якій стане будівництво в Києві Дісней-ленду.

Leave a Comment

Your email address will not be published.