Віталій Кличко повідомив про звільнення трьох чиновників

Глава Київської адміністрації Віталій Кличко в середу, 25 червня анонсував звільнення з посади відразу трьох міських чиновників. Про це Кличко написав у своєму мікроблозі на Facebook.

Як повідомляє міський голова, звільнення безпосередньо пов’язані зі «значними порушеннями».

Так, стало відомо, що чиновницьких крісел позбудуться директор департаменту будівництва та житлового забезпечення Костянтин Федотов, директор комунального об’єднання «Київзеленбуд» Наталія Білоусова і директор комунального підприємства «Центр розвитку міського середовища» Станіслав Дьомін.

«Відзначу, що претензії до «Київзеленбуду» стосуються системних порушень у будівництві та оновленні парків і скверів. Зокрема, йдеться про парки Наталка, Сирецький, Перемога, парк Партизанської Слави. До КП «Центр розвитку міського середовища» питання щодо парку Кіото, проблем нездійснення заявлених робіт у деяких парках та скверах столиці. У роботі департаменту будівництва виявили теж системні порушення, які призвели, зокрема, і до виникнення конфліктних ситуацій щодо низки будівництв у Києві. «, -пише у своєму повідомленні Віталій Кличко.

Крім того, як зазначив глава КМДА, з початку 2019 року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту перевірив понад 100 структурних підрозділів та комунальних підприємств столиці, у ході чого було виявлено порушень на загальну суму майже півтора мільярда гривень.

«Окрім фінансових порушень виявили і факти неефективності управлінських рішень або недбалого ставлення керівників до своїх професійних обов’язків.Також матеріали про порушення зібрали і щодо комунальних підприємств «Київміськсвітло», «Плесо», «Інформатика», Печерської райдержадміністрації.», -повідомляє Кличко у Facebook.

Як заявив Кличко, фахівцям було доручено підготувати матеріали перевірок, які будуть направлені до правоохоронних органів для відповідного реагування.

«Очікую від правоохоронців максимального сприяння та оперативної реакції на матеріали, які ми передаємо.», — підкреслив Кличко у повідомленні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.