Візит Медведчука та Бойка до РФ — СБУ прокоментувало хід розслідування справи

У Службі безпеки України заявили, що у справі про візит українських політиків Віктора Медведчука та Юрія Бойка до Москви триває лінгвістична експертиза їхніх заяв.

Лінгвістична експертиза, згідно із ухвалою Шевченківського районного суду Києва від 21 лютого, проводиться у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз Міністерства юстиції України.

«Чекаємо результатів експертизи задля надання правової оцінки дій Медведчука та Бойка під час візиту до РФ», — повідомили у СБУ.

У спецслужбі додали, що можуть перевірити обставини червневого візиту Медведчука та Бойка до Санкт-Петербургу у межах вже відкритого кримінального провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність) та 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що речниця президента Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що в АП не розуміють, чим керувався генпрокурор Юрій Луценко, відкриваючи кримінальні справи після засідання контактної групи у Мінську та відповідних заяв Леоніда Кучми щодо припинення обстрілів та економічної блокади «ЛДНР».

На думку Мендель, Луценко варто звернути увагу на візити Бойка і Медведчука в РФ. У Генпрокуратурі відповіли, що кримінальні провадження за статтями про державну зраду відносяться до підслідності СБУ.

Leave a Comment

Your email address will not be published.