Владислав Сурков в Парижі тріумфально залишає себе в «великій грі»

Сьогоднішня зустріч в Парижі представників «нормандської четвірки», куди поїхав радник Путіна Владислав Сурков має величезне значення для Владислава Юрійовича в боротьбі за вплив в Кремлі по українським питанням. Як ми раніше повідомляли, Сурков «злив» всі невдачі з українського питання на Медведчука, якого звинуватив у спільній роботі з Порошенком і бізнес інтересах.

При цьому йому вкрай необхідно було зараз продемонструвати свою «важливість». Телефонна розмова була такою несподіваною, тому що це вимога Путіна до Суркова. Сурков переконав Зеленського, що йому потрібно теж діяти, щоб послати сигнал своєму електорату на Південному Сході, що він готовий до миру і діалогу з РФ, а цей дзвінок відмінний привід (інакше Медведчук все перемикає на себе).

Також Зеленський буде використовувати «нормандську зустріч» представників країн, як свою маленьку перемогу на геополітичному рівні та шляхи до миру. Всі ці доводи озвучив Владислав Сурков безпосередньо представникам Зеленського і як бачимо вони були переконливими.

До речі Дмитро Пєсков сьогодні сам підтвердив, що дзвінок був більше ознайомчим, як нам раніше повідомило наше джерело в Кремлі. Ще цікавий факт на котрий варто звернути увагу —  як різко змінилися пріоритети буквально за добу.

Так прем’єр-міністр Дмитро Медведєв напередодні виборів до Верховної Ради зустрічається в Москві з Медведчуком, Рабиновичем і Бойко. Проходить буквально менше доби і Путін погоджується «брати участь в піар» кампанії Зеленського і відповідає на його телефонний дзвінок. У тезах, які публікує прес-служба Кремлю Путін дає зрозуміти, що не заперечує проти ініціатив Зеленського по розширенню «нормандського» формату, — тим самим зміцнюючи і без того непогані позиції партії українського президента.

Сурков таким кроком залишає себе в «великій грі».

Leave a Comment

Your email address will not be published.