Волкер закликав законодавчо обмежити медіа-вплив Медведчука в Україні

Курт Волкер закликав законодавчо обмежити медіа-вплив Медведчука в Україні.

Курт Волкер: У нас в США, думаю і у вас теж, є кілька фундаментальних принципів: один з них — свобода слова, інший принцип, це те, що ви повинні бути готовими до російської пропаганди і вміти протистояти їй. Ця пропаганда може бути дуже шкідливою, і ми бачимо це в Європі, і бачимо це в Україні. Потрібно уникати того, щоб Росія використовувала пропаганду для підриву вашої демократії. У США, наприклад, ми зобов’язали телеканал Russia Today зареєструватися як іноземний агент, тому нам потрібно пошукати демократичні інструменти, які захистять вільний і збалансований медіапростір.

Один з таких інструментів — це законодавство: в США є правила, які не дозволяють одній людині або одній компанії контролювати таку велику частину медіаринку. Думаю, вам теж слід подумати про те, як обмежити вплив однієї людини на таку значну частину ринку, як забезпечити диверсифікацію цього ринку.

Телеканали NewsOne, 112 Україна, ZIK і 4й канал входять в орбіту впливу Віктора Медведчука, власником каналів є інформаційний медіахолдинг Новини, що належить депутату від Оппоплатформи Тарасу Козаку.

Leave a Comment

Your email address will not be published.