Володимир Зеленський підтримує ідею створення кримськотатарської автономії

Президент України Володимир Зеленський підтримує ідею створення кримськотатарської автономії, заявив лідер кримських татар Мустафа Джемілєв.

Багато в команді Зе проти того, щоб давати широку Автономію Кримським татарам. Як пояснює нам джерело з «ВП», питання полягає в тому, що на основі цього інші регіони і особливо Донбас зможуть просити собі таку ж Автономію, а «Кримський варіант» на багато «ширше», ніж той, який прописаний в «Мінських угодах «для ЛДНР.

Це породить другий етап розгойдування ситуації на Закарпатті, куди ще більше зараз вкладають Угорці, також і Буковина стає під загрозою, де «Румуни» продовжують працювати. Вже не говоримо про Одеський регіон і «болгар».

Президента схиляють на продовження тактики Петра Порошенка, який тільки загравав з «Кримськими татарами», але не робив конкретних законодавчих кроків. Наше джерело доповнює, що лідер кримських татар Мустафа Джемілєв все це прекрасно розуміє і всю розкладку знає, тому і зробив таку суспільну заяву і розігнав цей меседж зараз в ЗМІ, щоб з цього моменту включити «політичний хронометр» цієї теми.

Leave a Comment

Your email address will not be published.