Володимир Зеленський збирається повністю перезавантажувати владу  в країні.

Володимир Зеленський збирається повністю перезавантажувати владу  в країні. Місцеві вибори теж будуть.

Так представник глави держави у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив: «Буде це здійснено наступної осені або це може бути здійснено ще й до цього — ми розглядаємо різні варіанти, як найбільш ефективно перезавантажити всю системи, яка стосується відносин» влада і людина «, — сказав він в ефірі програми» Свобода слова «на каналі ICTV в понеділок увечері.

«Володимир Зеленський йшов з чітким розумінням того, що нас не цікавить питання зміни осіб в діючій системі влади. Якщо ти кинеш свіжий огірок в бочку з прокислими огірками, він стане кислим огірком», — зазначив Стефанчук, додавши, що завдання нової владної команди — зміна системи влади.

Наші джерела підтверджують, що вибори будуть восени, поки про це не говорять прямо, тому що чекають результатів виборів. Джерела цей інсайд аргументуєють тим, що це вигідно Зеленському. Виділяють два фактори: Перший — це поки рейтинг «Слуги народу» 45-50% його треба так сказати «конвертувати» в реальні важелі влади всюди. Другий — це зачистити всі важелі впливу екс-влади.

Leave a Comment

Your email address will not be published.