Володимир Зеленський звільнить Андрія Богдана

Джерела з Офісу Президента України стверджують, що Володимир Зеленський найближчим часом звільнить Андрія Богдана.

Нібито, на цьому наполягають США і саме про це Зеленському говорили Дональд Трамп і спецпредставник по Донбасу, Курт Волкер. Богдан сприймається в Вашингтоні як «права рука» олігарха Ігоря Коломойського, який оголошений особистим адвокатом Дональда Трампа «ворогом США».

Частиною недавньої місії спецпредставника Держдепу США Курта Волкера була і в тому, щоб переконати президента України дистанціюватися від «особистого адвоката Коломойського».

За інформацією наших інсайдерів ці сигнали передавалися ще до призначення Андрія Богдана, але тоді Зеленський до них не дослухався. Нещодавно дві електронні петиції про відставку глави Офісу президента набрали необхідні для розгляду главою держави 25 000 голосів. Немов у відповідь на це, Володимир Зеленський демонстративно опублікував в соціальних мережах панібратське фото з Богданом на пляжі Одеси. А для запису роликів на YouTube, президент брав «Теслу» глави свого Офісу. Як стверджують джерела Inside Андрій Богдан все ж буде змушений піти «за власним бажанням», його перемістять керівником Вищої ради правосуддя.

Leave a Comment

Your email address will not be published.