Восени країну очікує зачистка в стилі «Сашка Білого», випадкових машин по зустрічній та самогубства

Джерела з оточення опального олігарха Ігора Коломойського підтверджують наш старий інсайд, що на радикалів почали збирати «інфу» і готувати зачистку.

Зараз обговорюється поетапна зачистка України від радикалів, причому ті хто не присягне новим «господарям» будуть ліквідовані або арештовані. Стоїть завдання після перемоги на виборах 21 липня  взяття всієї вертикалі влади, на осінь зачистити найзатятіших, а інших поставити на зарплату або просто перед фактом.

На кожного радикала зібрані папки в СБУ і МВС, проблем з фактожем немає. Причому стоїть завдання позбутися всіх радикальних груп вже восени, вулицю повинні контролювати кишенькові організації, щоб позбавити Петра Порошенко та опонентів можливості влаштувати майдан восени. Залишається тільки питання, нас очікує зачистка в стилі «Сашка Білого», випадкових машин по зустрічній або самогубства? Осінь буде гучною в усіх напрямках.

Так перші під «чистку» потраплять С14 з ними вже була розмова і поставлений ультиматум, працювати на нових кураторів. Завдання номер один переформатувати всю вуличну активність під Президента і тиск на опонентів. (С14 дозволили іноді навіть критикувати Авакова для власного іміджу). Також якщо ви простежите порядок денний С14, то вони пішли з всеукраїнської порядку денного (бувають там дуже рідко), тепер хедлайнери Азов і Нацкорпус, а Карасю і його С14 дали добро на «мочилово» Медведчука ну і Росії. Також Карась зараз вже не працює на екс-владу бо він і його «радикали» зносили паркан на Інститутській для музею «Революції».

Leave a Comment

Your email address will not be published.