В’ятрович вважає, що Зеленський шукає йому заміну

Глава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович оцінює свої шанси залишитися на своїй посаді як украй низькі. Нова влада навряд чи хоче бачити його на цій посаді — про це сам В’ятрович сказав в ефірі «Нині вже», повідомляє Громадське.

«Є досить багато інформації про спробу знайти мені заміну на цій посаді. Концепція зараз така, що інститут ліквідовувати не будуть, тому що це може викликати дуже велике обурення, проте В’ятровича треба прибрати», — розповів Володимир В’ятрович.

Як відомо, Володимир В’ятрович є жорстким критиком всіх, включаючи президента України, за неоднозначне ставлення до історії України.

«Я досить жорстко критикую його за різного роду прорахунки, які стосуються гуманітарної політики», — пояснив В’ятрович.

В’ятрович також зазначив, що саме тому має намір піти в депутати (він йде за списком партії Порошенка «Європейська солідарність» 25-м номером), що бачить перспективу втрати посади, а захищати все напрацьоване за ці роки явно доведеться.

Нагадаємо, саме В’ятрович як директор Українського інституту національної пам’яті публічно вказав новообраному президенту Володимиру Зеленському на недоречність проведення інавгурації 19 травня – в День пам’яті жертв політичних репресій.

В’ятрович нагадав, що День пам’яті затверджено указом президента Віктора Ющенка в 2007 році, і 19 травня по всій країні проводяться траурні заходи, а розважальні заходи обмежені, як і трансляцію розважальних програм на телебаченні.

Leave a Comment

Your email address will not be published.