«Хитрий план Віктора Медведчука» проти Владислава Суркова

Кум Володимира Путіна Віктор Медведчук продовжує реалізовувати свій «Хитрий план» у відношенні до радника президента РФ Владислава Суркова. Наші джерела з «навколокремлівської» тусовки розкривають нам «стратегію», котру Медведчук запропонував Путіну в Санкт-Петербурзі, 7 червня на ПМЕФ. Путін підтримав її, давши добро на односторонній обмін. Джерела повідомляють, що всі дії Медведчука спрямовані на приватизацію проросійської теми в Україні за собою, а також це спроба «злити» Суркова з політичного врегулювання питання ЛДНР і України.

«Хитрий план Медведчука» полягає в покроковому перемиканні уваги на себе всіх політичних функцій радника Путіна Суркова. Так першу він вже «віджав». Обмін полоненими пройшов під егідою Медведчука без згадки Суркова.

Другий етап, як ми раніше писали, буде спроба разом з міжнародною групою політиків, ОБСЄ та українською делегацією відвідати Донбас. У ЗМІ полине скандал, що Медведчука треба судити, але тут політтехнологи вже прорахували все, а в цьому їм допоміг сам Зеленський, який закликав західних політиків їхати в Крим і Донбас і подивитися на «життя» місцевого населення. (Ми про це писали тут і вказували, що міні обмін буде 100%, так що наш інсайд і розкладка виявилася правильною). Після цього Медведчук зробить собі образ «миротворця» і об’єднувача України.

Також наші джерела повідомляють, що розглядається і такий варіант: якщо Зеленський не може говорити з ЛДНР на пряму, то він зможе говорити з Медведчуком, якого ЛДНР призначить своїм представником в Києві і котрий буде вести переговори із Зеленським. Цим чином Медведчук прибирає відразу дві проблеми: перша — Владислав Сурков, друга — повернення до переговорного процесу офіційно.

З’їздивши в ЛДНР, Медведчук забере на себе вирішення всіх політичних питань по темі ЛДНР-Україна, цим повністю «знищить» Суркова, котрий стане непотрібниою ланкою в «політичніому ланцюжку». А ось виграє від цього віце-прем’єр Дмитро Козак, котрий як курирував економічні питання в ЛДНР по лінії уряду РФ, так і буде їх курирувати.

Також варто зауважити, що Медведчук зараз виграє Суркова і АП Кремля по роботі в самій Україні в розкручуванні проросійських тим і меседжів. Сурков поки нічого не може запропонувати на противагу Медведчуку. «Хитрий план Медведчука» полягає в тому, щоб повністю прибрати Суркова.

Leave a Comment

Your email address will not be published.