Як Кернес лобіює корупціонера Грановського через партію «Слуга Народу»

Як ми і писали партія «Слуга Народу» починає показові чистки. Це все стратегія «народовладдя», нібито партія чує свого виборця.

Наше джерело повідомляє, що Дмитро Разумков спеціально озвучив такий меседж: «що якщо на місцях брали гроші, то центральний офіс про це не в курсі». Це такий сигнал, що гроші ніхто повертати не буде. Так би мовити їм обіцяли потрапляння в список? Виконали, адже в список вони потрапили, але всього на кілька днів.

Це називається «великий кидок», так вони собі зароблять гроші на виборчу кампанію! І за чужий рахунок ще зроблять красиву піар кампанію з очищенням. Але не все так однозначно, оскільки по мажоритарці піде велика кількість «слизьких» особистостей. Також нам повідомляють, що Слуга Народу, як і «Опозиційний Блок-Довіряй Справам», зливають округ в Харкові під одіозного Олександра Грановського, котрий «кришував» судібну гілку України у команді Петра Порошенко. Чомусь на округ, по котрому зібрався балотуватися товариш Грановського Ігор Кононенко, партія Слуга Народу виставила опонентом Олександра Дубінського. Грановського ж команда новообраного президента чомусь не чіпає, та всіляко допомогає.

Єдиний хто може зараз перешкодити  Грановському — це партія Медведчука-Бойко. Порошенко і БЮТ в цьому окрузі Грановському не конкуренти, адже Володимира Грановського повністю лобіює мер Харкова — Генадій Кернес і дає «зелене світло» з його адмінресурсом. Ось така «закулісна кухня» політичної карти України.

Ці вибори, як і всі попередні будуються на одній простій формулі. Протистояння Південного Сходу і Заходу України. Протистояння мовне, протистояння ідеологічне протистояння історичне, культурне. Протистояння геополітичного розвитку України (курсу).

Єдина хто частково дотримується центристської позиції, хоча її всіляко хочуть записати в «ватники» або в «майданівці» — це команда Зеленського. Все це тому, що Зеленський діє двояко, то крок до одних, після крок до інших.

До чого все це призведе? Так як зазвичай до протестів, які переростуть в ще більше протиріччя між географічними частинами країни. А надалі до збільшення громадянського конфлікту вже в самій Україні. Це розуміють експерти, це розуміють навіть олігархи. Всі розуміють що грають з вогнем, але відмовлятися від можливості отримати владу, ніхто не хоче.

Leave a Comment

Your email address will not be published.