Як Коломойський руками своїх маріонеток знищує Петра Порошенко

Наші джерела з офісу Президента України повідомляють, що голова офісу Президента Зеленського, Андрій Богдан створив спеціальну групу для пошуку і збору всієї інформації стосовно особистих розпоряджень екс-президента Петра Порошенка.

Першочергове завдання, котре він поставив зібрати факти корупції та неправомірних дій, а також всі дані про початок військових дій на сході країни.

Окремо буде створена група, котра займеться розслідуваннями в армії, яка перевірить всі дані про втрати, особливо в Дебальцево та Іловайську, коли керівництво ВСУ спеціально «занижувало» втрати, а багатьох загиблих українських військових записували, як зниклих без вісті.

Тому незабаром, ми побачимо сюжети, про кровопролиття, котре можна було уникнути, а колишній Президент України і його оточення наживалося на війні. Всі три основні досягнення Порошенко «Армія, Мова, Віра», будуть зведені до 0, а з колишнього Президента зроблять образ кровопивці власного народу.

Ігор Валерійович любить повторювати, що помста — це та річ, котру подають холодною.

Вчора всі ЗМІ повідомили, що пройшли обшуки у «рупора Петра Порошенко». Юрій Бірюков був обраний спеціально.

По-перше він топ «ЛОМ» в команді екс-президента Порошенко, по-друге він медійна персона і рупор Порошенко в оточенні «АТОшників і волонтерів», вцілому у всій патріотичної тусовці. Все це роблять за вказівкою з офісу Президента Зеленського — Андрія Богдана. Завдання вибити від Порошенка всіх його «авторитетних» людей, дискредитувати їх, показавши суспільству, як вони наживалися на армії, спробувати зібрати компромат, як в цьому всьому був замішаний сам екс-президент.

Також, вчора проводили обшуки не тільки у Бірюкова, але ще й у багатьох інших топ-чиновників Міноборони України. Мета всього цього: щоб хоч хтось та заговорив і «наговорив» на Порошенка.

Варто зауважити, що ми мали рацію, що працюють по трьом стовпам досягнень Порошенка «Мова, Армія, Віра».

За Віру відповідальний —  Філарет, відкриваючи правду. За армію — працюють антикорупційні органи. За мову — працює громадськість, рейтингові агентства та «ломи».

Leave a Comment

Your email address will not be published.